| ostyleoo a întrebat:

am robocraft si nu stiu cum sa cumpar ceva din magazin. Cum ar fi un tun cu plasma sau ceva de genu. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Camper32 a răspuns:

Daca il ai depe steam, apeasa q si dai la tech tree si cumpara de acolo ce ai nevoie happy si iti trebuie puncte sa cumperi. funda?

1 răspuns:
| CosminC1 a răspuns:

1) Daca il ai depe steam e ok daca nu... iatil.2) Trebuie intai sa le cercetezi (apesi pe tasta t) si casa le cercetezi iti trebuie puncte.(sper ca te ajuta)