| haryH a întrebat:

M-am apucat de minecraft tekkit si cand intru pe el la single am too many items si un hack pentru zburat si contruloat vremea si nu le vreau. Vreau sa fie totul normal fara niciun ajutor in plus.Bun si de unde aflu la ce sunt bune toate itm alea noi? ce fac cum se fac... ce legatura au una cu alta... Va rog sa ma ajutati! dau funda!:X

1 răspuns:
| SkyDiavlos a răspuns:

Pai downloadezi un tekkit cracked no hacks,
Scrie pe google sau pe alt site tu ai un tekkit tot cu hack mil dai mie?
Chiar am nev de el daca ai nev de mai multe inf, contacteaza-ma
SKype:Tarnauceanu2
MEsss:marianu14
Pentru mai multe informati, sau sti cum dai update la tekkit si nu mai am hacul si celelalte coduri, sper ca te-am ajutat!