| stoica1 a întrebat:

Cei care jucati Metin 2 Osiris ajutati-ma! Am un caracter Ninja de lvl 140 si nu stiu cum sa fac sa mai cresc am fost in toate mapele si nu cresc. Am pus 20% xp pe papuci pe colier si scut iar e armura am o piatra rosie care-mi da 75% Xp. Si tot nu cresc. Cresc da foarte greu in zona breslei. Eu panba acum am crescut doarte usor... dar acum cce pot face care ma poate ajuta.

2 răspunsuri:
| lover4 a răspuns:

Foloseste un inel exp poate merge! Daca nu incearca sa vorbesti cu un admin si sa vezi daca este bug exp si verifica daca sunt ratele pornite

| stoica1 explică (pentru lover4):

Am si inel xp am vreo 5 daca nu le-am schimba t si le-am invartit ajunsesem sa cred ca sunt inelele stricate.