| KidInk98 a întrebat:

M-am decis acum 2 saptamani sa incerc Batman Arkham asylum, se misca perfect jocul, l-am terminat, si dupa am vrut sa incerc si Batman Arkham City, dar am o problema cu el, jocul se misca ok pe o rezolutie de 800x600, dar atunci cand mai baga cate un video de ex cand two-face trage in batman, se misca foarte greu, am 2gb ram, procesor 3.2 dual core si o placa video nVIDIA geforce 7300gt (512mb), as putea rezolva sa nu se mai miste asa greu? dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Andrei02132 a răspuns:

Ai putea rezolva cumparand o placa video noua si un procesor nou. Nu prea ai ce sa faci, doar sa joci pe low (rezolutie 800x600).

| KidInk98 explică (pentru Andrei02132):

Pai da frate joc cu rezolutia pe 800x600 se misca bine dar la video tot asa se misca...

| KidInk98 explică (pentru Andrei02132):

Da frate, ma joc pe o rezolutie de 800x600 se misca bine dar in acele momente cand baga cate un video se misca greu.

| Andrei02132 a răspuns (pentru KidInk98):

Video are o alta rezolutie decat cea pe care ai pus-o tu adica 800 pe 600.