| insidewayy a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor! dau funda!
deci am pc super bun parera mea!
am windows 7 ultimate; procesor 2.30 x2 dual core; 2 gb rami; si placa video nvidia geforce 210 1024 mb[de 1 gb]
vreau sa stiu mi-ar merge ultimele generatii de jocuri gen BATMAN: ARKHAM CITY; THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM; DiRT 3
jocurile asta necesita pc bun vreau sa stiu ca merg acestea pentru ca daca merg sunt convins ca merg si altele

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

SIstemul pare ok, dar mai pune o placuta de 2 GB si windows pe 64-bit.

| armanu a răspuns:

Daca pc, e asa cum ai zis mai sus, categoric ca merg. insa ca sa te convingi, scrie jocul pe care il doresti pe google + ''cerinte'' ( exemplu : '' dirt 3 cerinte'' )

| jonydd a răspuns:

Pai eu am 4gb ram si n-am incercat dar o sa incerc

| Angellify a răspuns:

2.30 e putin pentru skyrim, 2gb rami, mai baga putini, si placa e ok pentru skyrim.