| eugen11 a întrebat:

M-am înregistrat pe PBE de la League of Legends prin decembrie 2014, si tot numi vine confirmarea pe e-mail, cei care au PBE account, cam cit timp trebuie de asteptat să-ti creezi PBE-ul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Eugen, din cate stiu eu pentru a-ti creea cont pe PBE trebuie sa indeplinesti anumite conditii, si anume:
-Lvl 30 pe server-ul original League of Legends
- Sa fi curat ( fara ban-uri, chat mute-uri sau lower priority )
Daca ai indeplinit conditiile si ai facut cererea in 2014, cred ca va trebui sa o refaci deoarece NU TOTI care aplica pentru un cont PBE il obtin. Se aleg 1-2 persoane pe saptamana care primesc cont pe PBE. Presupun ca stii dar, PBE este server-ul League Of Legends un se testeaza campioni, skin-uri, harti pentru event-uri, grafica si multe altele. Avand un cont PBE este ca si cum ai fi un BETA TESTER. In concluzie ajungem la doua presupuse intamplari:
- Nu ai indeplinit conditiile
- Nu ai fost ales pentru a detine un cont PBE
Sper ca ti-am fost de ajutor.