| maximovidiu a întrebat:

Salut.
Am o problema cu un id de messenger. mi l-am creat acum vreo 6-7 luni..pe care nu l-am folosit deloc pana acum.
Recent am dat de un joc LoL( league of legends) pe care m-am inregistrat cu contul respectiv ( ovidiuovis50@yahoo.com).
De ieri am avut un conflict cu un baiat..care avea in posestie contul meu..si mi-a schimbat parola la cont.
Acum stau de ieri seara sa trimit mailuri sa generez o alta parola dar nu imi vine nici un mail straight face..ieri am facut si un cont pe facebook sa vad daca imi trimite ceva. si pe alte site-uri.straight face dar nu imi vine nimic. sa accept prietenii pe facebook. orice nimic nu vine.
Ce ar trebui sa fac?
Dau funda + votbig grin
Si la Multi Ani 2014!kiss

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Nu prea mai ai ce face din pacate. Baiatul ala e un idiot si nu-l baga in seama. Fa un cont nou de Yahoo. Si Facebook daca vrei.
Apoi iti creezi un cont nou si pe LoL.

| CoL00SaL a răspuns:

Ti-a spart contul.Fa-ti una noua...
Funda?