| Ghost99 a întrebat:

m-i-am copiat NFS Underground 2 iar filele de instalare erau VLC Media ce program in trebuie pentru a instala jocul (am incercat Daemon Tools)

Răspuns Câştigător
| Andi01 a răspuns:

Nu sunt sigur la ce te referi, era mai bine daca precizai si formatul fisierelor. Tind sa cred ca aveai 2 foldere, unul cu audio si unu cu video. Daca e asa, eu rezolvam treaba asta cu Windows Media Center. Daca nu ai 2 foldere, incearca Power ISO. E cam acelasi lucru cu Daemon Tools, numa ca vede mai multe formate. Sper ca te-am ajutat. Bafta.