| RauL139988 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste nume de samp? Le vreau in numar cat mai mare big grin Numele meu este Raul!
Fau Funda!
big grin

Răspuns Câştigător
| RobyUhtred a răspuns:

KingRaul,TazZmAniA,DonTyT0o,bZk,D3V1L,RedD3vil,RoleXx,ExEduSs,MotorHeaD01,ThunderBoy,RuneTuS,NorUleTz,Alkatraz,ALCapon3,Gh0s7,AssassinulZ,Goten,RaulCR7,CrEaP,SoulOfRaul,YnObYs,CraZZyKiLl3R,NaturalLl,pArTcool,AnThRaxX etc.

Funda?! happy

1 răspuns:
| h3llboy666 a răspuns:

DaGGoTH, Raul.xd, KeNNy, Xzibit, Shad0w, Wzy, Dau3D_Mori_HD, [DGS]Raul, r3iko, Sheelton, Z00n