| adysor1999 a întrebat:

Ma chinui de o saptamana sa fac cont pe Romania roleplayhappyMa puteti ajuta?
Uitati intrebarile:
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
2.000$ si 50.000$
100.000$ si 2.000$
50.000$ si 2.000$
Ce trebuie sa faci atunci cand faci accident cu o masina?
Unul din cel care a provocat accidentul va suna la politie, sau dupa caz se vor intelege amiabil, respectiv vor face roleplay conform situatiei.
Daca eu am produs accidentul sun la politie si faci roleplay conform situatiei.
Daca sunt vinovat nu il bag in seama pe celalalt player si plec.
Care dintre urmatoarele anunturi este corect?
/cad Clubul Pig Pen din cartierul East Los Santos va asteapta cu bautura proaspata, concerte si multe alte surprize intre orele 20:00 si 01:00
/cad Il rog pe jucatorul cu ID 71 sa-si deblocheze PM-ul pentru a-l putea contacta
/ad Vand plante etnobotanice, 500$ 10 grame de Marijuana si altele la numarul afisat.
Ai voie sa inseli un player de bunurile acestuia (SCAMMING)?
Doar de masini si case.
Nu, este interzis complet.
Am voie sa-l insel doar de bani, nu de alte bunuri.
Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?
Vand plante frumoase crescute in sera,cea mai bune calitate de marijuana, contact me!
Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.
Vand jucari ((Arme))
Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta actiune pe care urmeaza sa o faci?
Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay
Daca esti inconjurat de un grup de persoane care te ameninta cu arme cum trebuie sa procedezi?
Dau un /me fuge si scapa de acele persoane.
Fac roleplayul pe care-l necesita situatia rolandu-mi frica si eventualele rani.
Incep sa-i injur pe /b ca fac non-rp.
Este permis sa anunti ca vinzi arme sau alte obiecte ilegale pe cai publice(In ziar, radio etc. /ad /cad)?
Nu
Da, daca folosesc caile ce imi ascund identitatea.
Da
Daca cineva te ameninta OOC care ar fi ce-a mai corecta actiune?
Sa nu il bag in seama, iar in functie de amenintari sa il reclam.
Sa il omor mereu cand il vad pe strada.
Sa imi anunt baieti, sa il prindem il omoram si primeste CK!(Character Kill)
Ai voie sa ai mai multe conturi?
Maxim doua conturi.
Doar unul.
Da, cate vreau, dar fara sa-mi transfer bunuri unul de pe celalalt.
Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| LexXxuS a răspuns:

Dami add bugarobert98 Y! M!