| davidred121 a întrebat:

Salut,am si eu o nelămurire, eu aș vrea sa-mi achiziționez o nouă consolă, deoarece am un ps3 slim si simt nevoia de a face un upgrade. Ce sa-mi iau xbox one s sau ps4 slim? Avand in vedere ca ps4 nu plătești sa te joci online si la xbox da, imi plac jocurile de racing, dar la xbox trebuie să plătesc și la ps4 nu, la ps4 este dezavantajat ca nu sunt prea multe jocuri de racing, deci ce sa-mi iau?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Gandeste-te ce jocuri de racing doresti, cauta-le si vezi daca sunt disponibile pe ambele platforme (unele nu sunt decat pe 1 platforma). Daca il modezi, poti iesi mai ieftin pe partea de jocuri.

| Couragebv a răspuns:

Eu am inca si consola ps3, si am achizitionat si ps4. Am avut si xbox dar mi-a fost complicat, din cauza butoanelor. Plus ca poti trage 2 jocuri pe luna, daca ai abonament ps plus. Acum depinde mult si de cercul tau de prieteni.