| catalino200 a întrebat:

Ma joc assassin's creed 3, si la doar 36% din joc l-am terminat..de ce? imi apare chestia aceea de la sfarsit(dupa ce caut fiind Desmond si vin cele doua fantome si imi arata ca pamantul nu stiu cei cu el, si imi apare dupa aceea finalul la joc, ca si la filme cum se termina, si la celelalte assassin's creed).Cat timp dureaza acele lucruri? Si asa repede am gatat jocul?

4 răspunsuri:
| ionutyonder a răspuns:

Da ai terminat doar povestea principala a jocului, dupa ce iti arata numele celor care au contribuit la joc, vei putea sa te joci in continuare linistit, astfel poti sa faci si misiunile secundare ca sa iti creasca procentul.

| catalino200 explică (pentru ionutyonder):

Cat trebuie sa astept frate...ore?
si cu Desmond ce s-a intamplat? A murit? Sau ce?

| ionutyonder a răspuns:

Inca nu stie ce s-a intamplat cu Desmond, doar pentru ca a cazut jos, nu inseamna ca a murit.
Oricum in Assassin's Creed 4:Black Flag cel cu care vom jucaf in epoca noastra(cum era Desmond) va fi un angajat al Abstergo.