| s1ge123 a întrebat:

Pentru cine a jucat Assassin's Creed 3 si l-a terminat, am o intrebare: Dupa ce ati luat toate cele trei cuburi si medalionul ala ciudat, am deschis poarta aia mare din viata reala si dupa a aparut un cinematic cu ceva rotund care trebuia atinsa de baiatul ala si cu doua fantome sau ceva de genul, ma rog faza e ca dupa cinematic s-a terminat jocul? Ca vad ca apare credit-ul. Sau iti mai da misiuni cu Conner?

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Pai,daca iti apare credit-ul jocului, inseamna ca ai terminat jocul.Asa este normal