| AlexAlxAlex a întrebat:

ma joc Clash Royale, si as vrea sa stiu un deck bun am fost arena 7 dar acum sunt 6, am elite barbarians, three musketeres, mega minion si Royale giant de la arena 7, in rest pana la arena 7 ii am pe toti in afara de legendare.
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Pokèdavid a răspuns:

Giant skele. Bomber. Minions. Fire spirits. Gob barrel. Skarmy. Zap. Tornado
A dus 7 copii arena 9 si pe mine 10

| Benjamin1879 a răspuns:

Fii atent, eu am ajuns cu deck-ul asta in arena 8 : Knight, Spear Goblins, Minion Horde, Rage, Zap, Goblin Hut, Giant, Fireball. Poti spama spear goblins si tanchezi cu gigantul. asta e startegia. dca vrei poti pune si rage pe ei. asa iei turnurile mai repede

| AlexAlxAlex explică (pentru Benjamin1879):

Mersi pentru raspuns, goblin hut pentru prince?