| RokKzis a întrebat:

Salut TPU
Ma poate ajuta cine?

De curand am descarcat tema etech si am configurat-o de la 0 (adica am schimbat aproape totul) la inceput am testat-o pe un webhost free imi placea dar am ajuns la o problema nu are modul :TOPIC NOU - EDITARE TOPIC.
Deci practic totul merge bine dar cand dau la un subforum (De ex. Exemplusite.Ro/Forum si intru pe Comunity Area si acolo nu pot sa adaug un nou topic )
*Mentionez ca m-am uitat la cerinte si este bifattongueUTETI SCRIE/EDITA TOPICURI IN ACEST FORUM
Cred ca am nevoie de un script care sa il pun in Index.php si sa il configurez
Daca stie cineva? Raman Dator.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu ai nevoie sa adaugi niciun script in index.php pentru a rezolva problema. Inainte de a-ti oferi un raspuns satisfacator, am nevoie sa-mi raspunzi la urmatoarele intrebari:
1) Ce versiune de phpBB folosesti?
2) Te-ai asigurat ca versiunea temei sa coincida cu versiunea phpBB? (ATENTIE: Temele de pe phpBB 3.0.x, nu sunt compatibile cu phpBB 3.1.x)
3) Inainte de a incepe sa modifici tema, te-ai asigurat ca aceasta este perfect functionala? (Iti aparea butonul Topic Nou / Editare topic?)
4) Tema este in limba romana?