| ragemvp a întrebat:

ma poate ajuta cineva? cand dau sa ma loghez pe steam mi se blocheaza pc si mi se da restart! imi da eroare la windows(apare imaginea de fundal albastra si scris ). ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ragemvp explică:

Multumesc,dar am reusit! era de la windows i-am dat un update si acu merge!

| rch99 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti reinstalezi steamu... in al doilea rand spune ce model de calc ai ca poate de la calc se inchide ...pentru alte convorbiri add: yo_victoriosul2009

| Tukina1234 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa-l duci la reparatii ca sa nu se strice mai rau sau poate apesi tu pe ceva din greseala