| gamer35 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Am o problema cu grand theft auto episode from liberty city cand intru in el si dau start imediat dupa ce dispar imaginile alea pe care mi le arata imi apare timp de 3 secunde in colt „Load failed.start new game" si dupa aia ma scoate din joc cu program stoped working.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Figaro69 a răspuns:

Urmareste acest tutorial video, este destul de explicit si in limba engleza: https://www.youtube.com/watch?v=2JxgrhlLUb4.Sper ca ti-a fost de folos!