| eDDy a întrebat:

detin o consola xbox 360 slim ( modata ). Am un joc original si anume "Grand Theft Auto 4 & Episodes From Liberty City" si joc ultima parte adica "The Ballad of Gay Tony" fac cateva misiuni si cand ma duc sa salvez nu merge, cand scot si bag iar CD-ul ma da tot de unde am ramas. ( Nu de la inceputul jocului, o salvare mai veche). Am incercat sa salvez pe alt spatiu liber si apoi sa dau din meniu " Load Game" si selectam salvarea respectiva, ultima si tot de la o salvare in spate ma da. Am incercat si cu setarea din meniu Save Game off/on. Nimic!
Funda! Va rog ajutati-ma big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Aenoenienanonim a răspuns:

Incerca sa salvezi jocul pe Hard-ul Xboxului. Si apoi sa salvezi

| HelpMeNow a răspuns:

Incearca sa nu te salvezi dupa aceeasi misiune, sa zicem ca mai faci 1 in plus, incearca dupa aia sa vezi daca merge, poate nu merge sa te salvezi dupa 1 misiune. thinking