| Davidalx a întrebat:

ma puteti ajuta? Are rost sa pun la vanzare un laptop Acer 5733 4 gb ram ddr3 procesor i5 530 m 2.70 ghz placa video Intel hd graphics hdd 500 si sa achizitionez un pc pentru gaming bunicel? puteti sa-mi faceti unul asa estimativ sa duca pana in 1500 lei? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DarkGamerPro a răspuns:

Nu are rost pentru ca laptopul e deja mai bun decat ceea ce vrei sa iti iei tu pana in 1500 lei

| Davidalx explică (pentru DarkGamerPro):

Pai nu ma ajuta placa video fiindca e integrata de 128 de mb... cum pot sa o schimb am inteles ca, cu tot cu placa de baza?