| Octavian96 a întrebat:

Puteti sa imi spune-ti si mie un laptop bunicel pentru gaming pana in 1500 lei.
De exemplu acesta // "Laptop Asus X553MA-XX402D cu procesor Intel® Pentium® Quad Core N3540, 2.16GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, Black" \\ ce parere aveti? Este bunicel?

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Doar daca vrei sa joci maxim un san andreas sau fifa 08, ca mai mult de atat nu vei putea juca pe el, daca ai in gand gta 5, battlefield 4, crysis 3, ia-ti gandul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomad acest Dell http://bit.ly/1QfZc4W sau acesta http://bit.ly/1WyCWrP

| AKARA0 a răspuns:

Nu e nicidecum de gaming
Daca vrei laptop bun de gaming ia-ti un Asus republic of gamers

| PrunaPătrată a răspuns:

Asta nu este un laptop pentru gaming, este cam sub nivelul decentei, iar la pretul de 1500 de lei nu exista laptop de gaming nici macar bunicel, deoarece laptopurile cu procesoare bunicele si placi video dedicate ( nu integrate, cum e a ta ) incep de la 1800-2000 de lei.

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Un laptop bun in gaming la ora actuala pe care se poate juca jocuri mai recente incepe de la 3500 lei.
Sfatul meu ar fi sa mai astepti si sa-ti strangi cel putin 3000 pentru un desktop, laptopurile gaming sunt scumpe, mai asteapta!