| Mihaela2710 a întrebat:

happy Ma puteti ajuta cu ceva? Cine stie cati megabiti are jocul Wildlife Park Farm World? Si care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca un calculator pentru a putea sa-l instalez? Si daca ati putea sa-mi dati si o adresa de pe care il pot downloada (sigura in privinta virusilor) ar fi grozav! Please help! puppy dog eyes
P.S. Dau funda celui mai detaliat raspuns! &[ ] sadgame)

2 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Minimum System Requirements:
CPU: Intel Pentium IV 2 GHz or compatible
RAM: 512 MB
VGA: DirectX 8.1 compatible with 64 MB RAM, Pixel- and Vertex-Shader 1.1
DX: DirectX 8.1
OS: Windows 2000 or Windows XP
http://gamesystemrequirements.com/
HDD: 1.5 GB

ODD: DVD drive

Recommended peripheral: Mouse

Iti trebuie 1.5-2.5 GB liberi in pc pentru al instala si cerintele sunt mai sus.
TE voi ajuta si in privinta site-ului de download dar nu stiu ceva, Wildlife PArk Farm World = Wildlife Park 2?
Pe fl doar 2 si 1 am gasit, in schimb cerintele le-am gasit la numele Wildlife Park Farm World...
Acum nu stiu, cauta si tu pe la prieteni un site de download.

| Mihaela2710 explică (pentru marik99):

Nu-i acelasi lucru Farm world cu Park 2. Crede-ma. Am Park 2 si facea reclama si la versiunea asta. Mersi! happy