| ZAXELS a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un lucru urgent?
In luna Decembrie este ziua fratelui meu Andrei.
Acum cateva zile ne-am uitat pe youtube la un joc.
Si am auzit ca ii place foarte foarte mult.
Asa ca m-am decis sa ii fac cadou acest joc.
Imi dati va rog un link si un tutorial de downloadat jocul?
Inseamna foarte mult pentru fratele meu.
Asaca ajutati-ma va rooog.
I-am promis.
D-au funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Moldoveanul a răspuns:

Sleeping Dogs? Ma asteptam la ceva mai... modest decat Sleeping Dogs.

http://www.systemrequirements.in/system-requirements-for-sleeping-dogs.html

Nu e cere mult, dar cu siguranta nu-i un joc pentru toata lumea, daca intelegi ce vreau sa spun.

Daca vrei jocul, incearca pe site-urile de pirati. Totusi, cel mai bine ar fi sa il cumperi, deoarece au muncit oameni la acest joc si au suportat niste cheltuieli la randul lor (actori, programatori, artisti, toti trebuie platiti).

P.S Daca nu stii cum sa instalezi jocul, citeste instructiunile si comentariile de pe site-ul de pirati. (Nu am dat link deoarece TPU nu sprijina pirateria.)

| ZAXELS explică (pentru Moldoveanul):

Baga id meu de mess : alexsonicex

| ZAXELS explică (pentru Moldoveanul):

Ok gata mi-am copiat jocul.
Dar am alta problema.
Cand intru imi da error.
Ma poti ajuta?

| Moldoveanul a răspuns (pentru ZAXELS):

Ce fel de eroare?

4 răspunsuri:
| ZAXELS explică:

Uitati un link cu acest joc http://www.youtube.com/watch?v=C98p5Xb0Ab8