| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Se apropie ziua fratelui mei si nu prea stiu ce cadou sa ii iau. Ce sugestii imi dati? Fratele meu face 21 ani.

Răspuns Câştigător
| vyorika a răspuns:

Fai un cadou pe care sa il tina minte si de care sa se poata bucura! Facetiva o poza impreuna si pote treci pe la piata gasesteti un suport pe care vei pune poza si in asa fel ii poti darui un mic dar din partea da! Sau, cel mai bina ar fi sal intrebi personal pe el ce is doreste!

5 răspunsuri:
| fsdfsd a răspuns:

Un parfum, un ceas

| razadeluna a răspuns:

Parfum, carti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... Depinde de caracterul lui. Daca nu ai nici o idee, eu sunt sigura ca o camasa in genul lui si un parfum barbatesc foarte frumos i-ar placea. Dar ai grija ca parfumul sa fie de calitate, iar camasa sa fie in genul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze pentru greseala: "fratelui meu", nu "fratelui mei", scuze.

Răspuns utilizator avertizat