| HaarpCordd a întrebat:

Salut ...tpu ma puteti ajuta si pe mine cu ceva... nu inteleg ce taste trebuie sa apas la fifa 07 ca sa interceptez pasa adversarului adica ce taste trebuie sa tin apasat,, daca ma puteti ajuta dau funda +vot!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Apesi usor pe C, iar atunci cand vitezi ca este pe cale sa paseze intri cu D si sageti, in functie de unde vrea sa se duca. E posibil sa mai ratezi daca gresesti sagetile, in cazul asta intri prin alunecare, dar ai grija sa-i furi doar mingea. Succes!