| Adi36346346 a întrebat:

Am o problema cu fifa 11, mai exact cu tastatura cred!
Cand vreau sa ma duc spre poarta adversarului si tine sageata spre poarta adversarului + sageata in sus (sa mearga intr-o parte) si apas D sa sutez nu functioneaza, trebuie doar combinatie de 2 taste sa functioneaza, nu mai zic de combinatiile de Q+D sau Z+D ca nu functioneaza deloc, cum pot rezolva? Inainte sa reinstalez windows nu aveam problema asta

1 răspuns:
| Silvestorm a răspuns:

Poate fi o problema cu tastatura ta sau o problema cu fifa! Poti intra la setari la controale sa vezi ce ai acolo gresit! Poate fifa-ul are un bug si nu merge! Cumpara-l sau descarca-l de pe un site foarte bun!(aici e cel mai sigur) Alta problema nu stiu care ar fi!