| Negru_Anonimul_2000 a întrebat:

Mai demult,aveam niste probleme cu laptop-ul meu.
Mi-am instalat niste programe,am facut niste modificari etc.
Am instalat un program care imi oprea cateva functii de la pc.
Dupa ce am facut asta, am incercat sa intru pe samp, csgo si nu mi-a mers niciunul.
Precizez ca am si baidu cleaner si nu stiu unde si cum sa explic imi arata ca am niste fisiere foarte mari si eu am decis sa le sterg(nu le-am vazut bine si am facut-o...)
+ca inainte am sters si cate ceva din Microsoft c++ si visual sau ceva de genul...
Va rog imi puteti spune ce sa fac? Deci intru in joc si se aude sunetul dar nu se vede jocul

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai ști ce ai dezinstalat, ar trebui să reinstalezi unul câte unul și să testezi dacă merege jocul după fiecare reinstalare

| MihaiNicu23 a răspuns:

Stergi acele aplicatii instalate ca acolo e problema.