| Takamine a întrebat:

Mai multi prieteni de ai mei au telefoane Samsung si joaca jocul POU, eu am un telefon Nokia ( nu e rabla ) si vreau si eu sa joc POU dar nu am android, se poate juca totusi?

Răspuns Câştigător
| Cristithebest a răspuns:

Nu doar daca ii convingi pe aia de la companie sa faca pou pe bada sau java ce ai
funda?
si un sfat taca nu-i rabla vindel si ia un android de ori care ca oricum merg mai multe chestii

4 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

Ai nevoie de Android.
Nu merge fara.

| Furculingură a răspuns:

Nu Android => Nu Pou. happy

| CRC98 a răspuns:

Exista numai pentru Telefoanele Android n-ai cum sa joci pe telefoane cu tastatura si de alea simple cu TouchPad straight face

| crissacrissaa a răspuns:

Buna! am si eu o nelamurire daca puteti sa ma ajutati! Am luat si eu pe telefon jocul POU, iar la cateva minute in caz ca ma suna cineva persoana respectiva nu ma aude, iar daca dezinstalez jocul, persoana respectiva daca ma suna din nou ma aude...
Puteti sa-mi spuneti de ce?