| LivLiviu a întrebat:

marea mea problema e cam asa : Atunci cand pun pauza la muzica, imi da eroarea asta. Indiferent daca ascult in winamp sau youtube. Am nevoie de ajutor ( In afara de " Reinstaleaza driverul de sunet" ) :)

Oarecum intra in stand by sunetul. Nu stiu exact ce are

Asa apare [IMG]http://i41.tinypic.com/2cxyzcn.jpg[/IMG]

Răspuns Câştigător
| boomblast a răspuns:

Dai search din Start pentru Services si e acolo Windows Audio

2 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Performance and Maintenance >Administrative Tools > Services si porneste serviciul Windows Audio... ceva de genul

| LivLiviu explică (pentru boomblast):

Nu gasesc asa ceva. Am windows 7. Spune pasii mai exact te rog

| boomblast a răspuns (pentru LivLiviu):

Dai search din Start pentru Services si e acolo Windows Audio