| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu sunetul la pc nu imi merge sa ascult muzica si i-am dat sa-mi faca testul ala de sunet si mi se aud boxele dar cand intru in winamp nu mai merge (am win xp)dau funda cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

Vezi sa nu ai pus pe Toggle Mute (mut) din neatentie.

Intra si pe Volume Control sa vezi daca nu cumva este de acolo problema, si este bifat ceva pe mute.

Start=>Control Panel=>Sounds and Audio Devices=>si le iei pe rand sa vezi daca nu este ceva setat pe mute.

Daca nu este de acolo, poate iti lipseste vreun fisier din Winamp, si acesta nu poate rula muzica.
Cel mai simplu il dezinstalezi si iti iei altul de pe internet, sunt gratis si se instaleaza foarte simplu.

| And4rr a răspuns:

Te ajut eu.Cand intri pe youtube ti se aud boxele? Daca da incearca sa asculti muzica de pe youtube si sa iti descarci. Daca nu ti se aude poate are ceva problema. Funda? Succes!