| Alexwerg a întrebat:

mi-am achizitionat un joc pe Steam "ORION" la 0, 49 euro doar pentru a face Level 1 (pe Steam) pentru a putea adauga prieteni etc dar degeaba am tot Level 0, stie cineva care este problema? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Trebuie să bagi minim 5 eur, nicio legătură cu nivelul.
Și nivel crești băgând bani, dăăă.

| laurentiu80 a răspuns:

Ca sa cresti in level trebuie sa faci acele taskuri, ai aici o poza ca sa iti dai seama despre ce e vorba :
https://www.google.ro/......ps?/search

| QuertyQuestions a răspuns:

Intr-adevar cum zice laurentiu dar am impresia ca trebuie sa bagi in Steam minim 5 euro ca sa ti se activeze contul. Apoi va dura 30 zile ca sa poti accesa si marketu, sa vinzi/sa cumperi chestii.