| Hackmebleat a întrebat:

mi-am cumpărat CS Full și am instalat CSGO, nu-mi apare inventarul, poate să fie că nu am nici un meci jucat?

Răspuns Câştigător
| Mad2900 a răspuns:

Este posibil sa fie deoarece nu ai jucat niciun meci, incearca sa intri intr-un competitive si sa incerci sa il castigi, daca nici asa nu merge inseamna ca este un bug de la cs:go, dar este posibil sa iti schimbi skinurile direct din meci. Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Jesussss a răspuns:

Sincer nu stiu de la ce ar putea sa fie dar cred ca e de la CSGO... eu zic ca trebuie sa il reinstalezi si va... functiona. Cu placere daca te am ajutat

| Hackmebleat explică (pentru Jesussss):

Am reinstalat, nu merge.