| intrebatorul123 a întrebat:

Mi-am cumparat fifa 12 si am sorit sa-l instalez. Mi-a deschis o pagina pentru instalarea Origin si l-am instalat, si acum nu stiu cum sa-mi creez cont. Dupa ce-mi spuneti cum as vrea sa-mi ziceti si urmatorii pasi de instalare. Dau funda celui care ma va ajuta sa-l instalez. Si daca va ajuta asta, sa stiti ca am Windows 7.

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Deci intri pe site-ul Origin si ai acolo sing up,iti creezi un cont! dupa ce creezi contul,introduci dvd-ul in pc si incepi procesul de instalare,pur si simplu dai next,next, alegi custom instalation si apoi vezi daca e nevoie sa isi faca vreun update si dupa dai finish, esti logat si te conectezi la joc.(nu e obligatoriu dar descarca origin-ul de pe site, daca nu, oricum il instaleaza jocul)

| intrebatorul123 explică (pentru geo675):

Mi-am facut cont dar cand intru pe origin-ul instalat imi arata offline mode si pe internet imi arata la connected accounts no connected accounts. Imi zici ce a fac?