| kitra97 a întrebat:

Mi-am cumpărat PUBG acum puțin timp și imi apare această eroare, mă poate ajuta cineva și pe mine, ofer fundă. PS. am windows 10 și pot intra in joc si pot da start dar nu pot intra in să mă joc după confirmarea meciului, aici aveti un print screen cu eroarea care tot imi mănanca si ultimul nerv:
http://i63.tinypic.com/2cgylpj.png
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Intra in folderul in care e instalat jocul, PUBG/TslGame/Content/Paks/ si sterge toate fisierele care incep cu "pakchunk". Apoi verifica integritatea fisierelor, exact cum a spus Bobby711.

Mult noroc!

| Bobby711 a răspuns:

Daca nu ma insel steam are optiunea de check files in caz ca ai ceva care nu e cum trebuie. Cand intrii in library dai click dreapta pe el si vezi ca ar trebuie sa scrie acolo check files sau ceva de genul daca nu ma insel. Daca nu merge sau nu e atunci instaleaza l iara.Si eu am avut o problema cu el nu imi intra deloc si imi aparea nu stiu ce eroare eu am dat refund ca nu mi-a placut