| Andrei4178 a întrebat:

Mi-am descarcat de cateva zile ultimul driver la placa vidoe Shappire radeon r7 360 nitro b2, si odata cu acest driver mai vine un program numit Gaming Evolved.De multe ori cand joc cs go mi se opreste brusc pc-ul, si cred ca se intampla asta pentru ca nu il pot optimiza. ma poate ajuta si pe mine cineva? cum il pot optimiza? mai jos aveti o poza cu ce imi zice acolo.am schimbat niste setari si tot nimic.HELP PLEASE, FUNDA!
http://s8.postimg.org/5zvchv2ed/tpu.png

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Verifica grafic si dai pe cele mai mici setari daca nici asa nu merge incearca sa dezinstalezi programul respectiv.