| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a întrebat:

am o problema la pc. cand vreau sa instalez un joc care trebuie sa ii dau mount sa creez o imagine imi da o eroare. dau mount cu power iso iar cand trebuie sa se deschida instalul sau vreau eu sa intru in instalul care l-am montat imi da eroarea asta : Windows XP Setup iar jos scrie : please go to control panel ti install and configure system components. nu stiu ce are,. am avut windowsul asta si inainte si mergea fara probleme.

Răspuns Câştigător
| TonyBarbu a răspuns:

Cred ca imaginea de care vorbim, este o imagine de Windows XP. Intra in Device Manager si vezi daca ai ceva neinstalat.

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 explică (pentru TonyBarbu):

Am rezolvat... am instalat windows 7 si nu mai am probleme de genul. pe windows xp aveam multe probleme legate de erori ciudate. multumesc oricum

1 răspuns: