| hatze a întrebat:

mi-am descarcat driver san francisco, si nu am la setari de imagine ca sa il fac mai luminos, pentru ca eu am un monitor ceva mai vechi si vreau sa fac jocul mai luminos, imi puteti spune daca estista vreun pack sau ceva sa-l fac luminos? dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| MrOvidiu a răspuns:

Atunci da luminozitatea mai mare de la monitor e singura solutie... da jocul e in engleza nu?

4 răspunsuri:
| MrOvidiu a răspuns:

Duta in setari video si e o setare pe nume ''brigness'' dar nu sunt sigur ca asa se scrie e ceva asemanator si dao mai mare FUNDA?

| hatze explică (pentru MrOvidiu):

Problema este ca nu are asa ceva in setari sad

| hatze explică (pentru MrOvidiu):

Gata l-am facut multumesc happy

| AxelJunior a răspuns (pentru hatze):

Ti-a cerut sa-ti faci cont?

| MrOvidiu a răspuns (pentru hatze):

Atunci da luminozitatea mai mare de la monitor e singura solutie... da jocul e in engleza nu?