| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat jocul The Amazing Spiderman android de pe google play si cand il pornesc se deschide meniul, dar cand inru in joc cladirile sunt verzi si scrisul nu se vede.Va rog ma puteti ajuta.Ce pot sa fac ca sa nu mai fie verde.

2 răspunsuri:
| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Reinstaleaza-l, daca nici atunci nu merge poate telefonul-l nu suporta jocu. Si inseamna ca nu ai ce sa-i mai faci!

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns (pentru GeorgeAndrei123456):

Poate este de la placa video!?!?!?!?!?!?!?!?!?