| diavolusi99 a întrebat:

Am o problema cu telefonul android. Mi-am descarcat Spiderman Total Mayhem (joc) si atunci cand il pornesc mi se vede scrisul cu alb (adica nu vad ce scrie, apare pe tot formatul scrisului alb). In rest mi se vad personajele. Dar eu vreau sa nu mi se mai vada. Sa mi se vada normal. Dar nu vreau sa aud de Chainfire3d pentru ca telefonului meu nu ii este autorizat root-ul.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ai afectat ceva pe la fonturile sistemului cu jocul ala. Cat de curand o sa inceapa si alte probleme. Sfatul meu e sa il dezinstalezi.

| diavolusi99 explică:

Apropo. In trecut am incercat sa-mi instalez Modern Combat 1 si Gangstar West. Inainte Mi se vedea iar cu alb dar dupa un timp mi s-a vazut normal. Acum mi se vede iar cu alb dupa ce am resetat telefonul laughing.

| diavolusi99 explică:

Apropo. In trecut mi-am descarcat Gangstar West si mi se vedea cu alb. Dupa un timp a inceput sa mi se vada normal (nu stiu cum s-a intamplat). Iar apoi mi s-a vazut iar cu alb dupa ce am resetat telefonul laughing