| sMecki1000 a întrebat:

Mi-am descarcat Pes 2015 si mi-am facut cariera ca jucator (Become a Legend) mi-am creat tot caracterul intru la meci insa nu stiu cum sa cer pase... rar primesc pase. nu e cumva sa apesi un buton si sa primesti pase?

6 răspunsuri:
| PCinfo a răspuns:

Salut!
Stiu ca in Pes 2014 la setarile in gameplay la Become a Legend era o setare numit Request ball (Cere pase) si ridica mana cand vroia pasa.
Asa ar trebui sa fie si in Pes 2015.
Nu mai stiu exact numele la optione. cauta atent!

| sMecki1000 explică (pentru PCinfo):

Nu gasesc...

| PCinfo a răspuns (pentru sMecki1000):

Cred ca stiu,
Modifica R2 sau RT din setari

| sMecki1000 explică (pentru PCinfo):

Si la ce foloseste asta?

| PCinfo a răspuns (pentru sMecki1000):

Pentru a cere pasa. incearca!

| xRadu a răspuns:

Salut, mi-ai putea da un mesaj privat cu link'ul de unde ai descarcat PES 2015? Multumesc!