| HoratiuL a întrebat:

Am Pes 2013 si ma joc Become a Legend! In fiecare meci in care joc bine si sunt declarat jucatorul etapei primesc o pereche de ghete! Intru la unde is salvate si dau enter pe o pereche si nu mi se schimba! Cum sa fac sa le iau? Am Tastatura! Dau Funda!winking

4 răspunsuri:
| Andreicik a răspuns:

Salut... sorry dar imi spui de unde ai downloadat pes 2013?

| HoratiuL explică (pentru Andreicik):

Da add : horatiuleo la mess!winking

| CrstywC a răspuns:

1. Items >
2. Equipment >
3. Boots > ("enter" pe ultima si iti pui ghetele care le doresti)

| anDDreyy a răspuns:

Ai acolo Items..si jos ultima Equipment dai acolo si jos scrie Boots click acolo si de acolo schimbi! sper ca te-am ajutat big grin