| DenimM a întrebat:

SAlut TPU!
Mi-am descarcat Test Drive Unlimited (TDU), iar cand dau sa.-l dezarhivez imi cere password, pe care eu nu o stiu, am bagat una de pe internet, iar cand ii dau extract la 99% imi da un fel de eroare, ma gandesc ca nu e parola buna.
Imi piteti spune ce are?
FUND!

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Normal dupa site-ul de unde l-ai descarcat trebuie sa fie si parola.dar sunt programe cu care poti sparge acel password de la arhiva dar dureza foarte mult timp pana iti caseste parola..asta in caz ca nu ai vreun super pc happy