| PredatorXGAMING a întrebat:

Mi-am donwloadat si instalat jocul "Sins of Solar : Empire Rebellion RELOAD" de pe kickass.com
Dar cand il deschideam nu facea nimic altceva in afara sa ma conecteze pe contul de steam.
Am sters steamul dupa care am mi-a zis ca imi lipseste steam_api.dll pe care l-am donwloadat si instalat iar acum pur si simplu nu vrea sa se deschida.
E de la site?
Daca nu de ce nu merge si daca e de la site stiti unloc sigur de unde pot donwloada acest joc rapid si fara probleme?

1 răspuns:
| AdreAdre a răspuns:

Aveai nevoie de crack sa nu mai ceara steam, jocurile de genul asta sunt facute sa mearga cu steam. Puteai cauta simplu Sins of Solar : Empire Rebellion crack si bagai fisierul.exe si ce era acolo in folderul jocului.