| JoJoJiTu a întrebat:

Acum 4 zile mi-a fost furat contul de steam, am intrat pe site-ul lor oficial am contactat printr-un mesaj echipa steam suport, in care am scris numele contului de steam, emailul pe care era trecut steamul dar acel hacker a schimbat emailul, a intrat la mine pe email si a sters toate mailurile ce contin cuvantul steam, eu mi-am luat un joc de pe g2a si am facut print si le-am trimis celort de la steam suport, oare imi voi recupera contul? ...va rog seriozitate. multumesc.

3 răspunsuri:
| 4LiFEYG a răspuns:

Din pacate nu cred, deoarece daca acel hacker a schimbat adresa de email sansele sunt slabe. Dar sa speram ca nu va fi asa.

| JoJoJiTu explică (pentru 4LiFEYG):

Ok, multumesc de raspuns, si eu sper la fel

| JoJoJiTu explică (pentru 4LiFEYG):

Am reusit sa-mi recuperez contul, dar intre timp mi-am luat altul si acum am doua. happy