| Mihai99182 a întrebat:

Mi-am facut cont de paysafecard, iar acum nu ma lasa sa ma loghez. Imi da mesajul asta:
We are sorry, but due to policy restrictions my paysafecard is currently not available and your request could not be processed. Please try again later.

If you have forgotten your password or username, please click on "Forgotten your password" or "Forgotten your username" on the login page and follow the instructions.

For general information on paysafecard visit our website www.paysafecard.com.
Incerc de 3 ore si tot nu ma lasa. Ce as putea sa fac? Pe mail nu primesc nimic.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Trebuia sa primesti un email de confirmare, ai primit-o? Vezi si la mesaje nedorite (spam)