| SadBoyForever a întrebat:

De vreo luna. nu imi mai pot crea nici-o adresa de mail.

Mentionez ca nu am mai creat cu noul mail de peste un an o adresa.

Mereu imi zice:

``Your registration could not be processed at the moment. Please try again later.``

Care ar putea fi problema?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Treci la gmail, yahoo e la pamant

| SadBoyForever explică (pentru suntserios):

Nu ai inteles...

Vreau sa creez o adresa cu mail, c o m nu yahoo.

Exista doua site-uri diferite:

yahoo, c o m si mail, c o m.

Era o noua versiune exact ca aceea de la Yahoo, dar se numeste mail.

La ea ma refer.

Ca pe Yahoo stiu ca nu se mai poate crea o adresa de e-mail de foarte mult timp.

| suntserios a răspuns (pentru SadBoyForever):

Ba am inteles, si ti am zis sa folosesti gmail ca alternativa ca este cea mai buna varianta a momentului.

| SadBoyForever explică (pentru suntserios):

Pai si vrei sa spui ca pot folosi adresa de gmail pe diferite conturi ca sa imi creez conturi cu ajutorul ei, exact cum puteam si cu adresa de yahoo?

Stiam ca gmail este doar pentru Youtube.

| suntserios a răspuns (pentru SadBoyForever):

Gmail e un server de mail ca oricare altul, faci ce vrei cu adresa de mail, te inscrii unde vrei.

| petitconseil a răspuns:

Dar o adresa de gmail ai incercat? Incearca sa-ti faci gmail, e cam acelasi lucru cu mail-ul...