| andrei_7888 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Metin2 Mage si acum vreau sa schimb parola... si acum ajungem la problemahappy. Cand am vrut sa schimb parola mi-a cerut raspunsul la intrebarea care mi-a pus-o cand mam inregistrat, dar l-am uitat... cum pot sa aflu iar raspunsul?

Funda va promit!

1 răspuns:
| Ciuciulina34 a răspuns:

Nu mi-am facut in viata mea cont pe metin, dar cand te inregistrezi, nu spui si mailul? daca da atunci uitate pe mail si iti spune toate detaliile cum poti sa intri in cond daca e vreo problema, si daca nu... trebuie sa iti faci unul nou din pacate.