| Klaudiu214 a întrebat:

mi-am facut un pc pe piese si mi-am pus un Procesor Intel Skylake, Core i5 6600K 3. 5GHz box iar cand intru la system din windows la system unde arata procesoru rami si ce windows ai la procesor scrie Intel(R) Core(TM) i5-6600k @ 3.50 Ghz iar intrebarea este nu ar trebui sa scrie si Skylake sau cum sta treaba ca nu ma pricep asa bine si daca stii un program ceva care pot vedea toate componentele sa fiu sigur ca am acele componente care le-am selectat eu un link ceva de download mersi mult

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Salut, in system proprieties scrie doar la anumitele procesoare de exemplu eu am amd a10 7700k 3, 5 blackbox mie nu imi scrie acel box in system dar in alt program da, incearca aida64 e un program care iti arata tot pc-ul. https://kat.cr/......40397.html