| katalin0507 a întrebat:

Mi-am facut un server de Counter Strike 1.6 mod deathrun pentru antrenamente si vreau sa il fac foarte bun fara niciun bug sau alte chestii si am luat niste addonsuri de pe net.AM o intrebare: cand deschid serverul si intra playerii pe el mie si logic ca si lor le apare la inceput o fereastra cu numele serverul si jos o imagine...cum as putea sa schimb acea imagine? Astept instructiuni. Va rog e urgent... FUNDA Primului cu raspunsul corect si explicatia cea mai buna.

>>--Aici am o poza despre problema mea...cand intra pe server le arata aceasta imagine: http://tinypic.com/r/vmq9hz/6

1 răspuns:
| Endrew a răspuns:

Aceasta imagine este de la mod
Nu poti sa o schimbi.