| 99Vali99 a întrebat:

Mi-am instalat de curand Spintires, cerintele jocului sunt acestea :

Pentium 4 1. 8GHz

1 GB

Win Xp 32
DX 9
2 GB
Am cerintele jocului dar de ce merge in reluare? (am grafica + rezolutia la LOW )

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil din cauza xp.deoarece windows xp nu se mai update.din 08 aprilie 2014, xp nu mai are suport Microsoft, iar programele nu mai sunt compatibile cu xp.

| VladyXR a răspuns:

Poate ne zici configuratia ta total, altfel nu stiu cum sa te ajut.

| 99Vali99 explică (pentru VladyXR):

Procesor : Intel(R) Celerom(R) CPU 2.66 2.68 GHz
1 GB RAM 512 MB Video

| VladyXR a răspuns (pentru 99Vali99):

E laptop nu-i asa? Cat despre asta verfica daca V-Sync e Off, la placa.

| 99Vali99 explică (pentru VladyXR):

Nu e laptop si. unde pot verifica V-sync

| VladyXR a răspuns (pentru 99Vali99):

Ce placa video ai? Daca ai NVidia du-te -Nvidia Control Panel - 3d Settings si mai jos vezi Vsync da-l pe off, daca ai ATI, du-te Ati catalyst control center-Gaming-Si vezi Vertical sync da-l pe Always OFF