| yrewnjgf6ushadi a întrebat:

Mi-am instalat din nou windows-ul si acum nu mai imi merge nici un joc...ce pot sa fac? Trebuie sa le instalez din nou? FUNDAA!

2 răspunsuri:
| ale28bz a răspuns:

Sunt multi factori pentru ar putea sa nu iti mearga jocurile
1 Windows-ul e,, modificat'' si nu are Direct X instalat
2 Anumite jocuri au nevoie de famework 3, 4... iar windows-ul tau are preinstalat o versiune anterioara
3 Nu ai instalat driver-ul placi video
4 Nu ai instalat flash payer-ul
5 Jocurile nu ruleaza pe tipul de Windows instalat
6 Sistemul tau nu indeplineste minimul de sistem pentru a rula jocul dorit

| yrewnjgf6ushadi explică (pentru ale28bz):

De fapt..nu mai imi merge fifa 13...de exemplu am gta san andreas, si imi merge...

?